Największa platforma modowa w Polsce

Warunki korzystania

Odwiedzając i korzystając z tej witryny w domenie internetowej TopModa.pl, użytkownik akceptuje poniższe warunki użytkowania.

Jak działa portal

Zespół TopModa.pl dokłada wszelkich starań, aby portal był jak najbardziej przystępny i przystępny dla wszystkich odwiedzających, ale nie może zagwarantować, że serwis będzie zawsze dostępny i będzie działał poprawnie. TopModa.pl nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane niedostępnością serwisu.

Dane i informacje

TopModa.pl stara się dostarczać swoim klientom dokładne i precyzyjne informacje o produktach i wszystkich innych aspektach kupowania obu. Poświęcamy temu pełną uwagę i wiele wysiłku. Możliwe jednak, że i tak zdarzają się błędy. TopModa.pl nie ponosi odpowiedzialności za prawdziwość podanych danych, ani za jakiekolwiek szkody materialne lub niematerialne spowodowane niedokładnymi danymi, błędnymi lub nieistotnymi informacjami. Dotyczy to produktów, odzieży i obuwia osób trzecich, ale również informacji, które TopModa.pl udostępnia samodzielnie. Aby sprawdzić prawdziwość informacji, zawsze zalecamy użytkownikom sprawdzenie produktu na stronie sprzedawcy lub w sklepach internetowych, do których można uzyskać dostęp za pośrednictwem linków udostępnionych przez portal TopModa.pl.

Prywatność

TopModa.pl w pełni szanuje prywatność swoich użytkowników i odwiedzających oraz dokłada wszelkich starań, aby zachować prywatność i bezpieczeństwo wszystkich odwiedzających. Portal TopModa.pl obecnie nie przechowuje żadnych osobistych danych użytkowników (takich jak pliki cookies czy hasła). TopModa.pl nie sprawuje kontroli i nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek naruszenia bezpieczeństwa i prywatności osób trzecich, sklepów internetowych i portali, z których pochodzą treści przesyłane w wyszukiwarce TopModa.pl.

Zastrzeżenie

TopModa.pl ani INTERPROACTIVE d.o.o. nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek bezpośrednie lub pośrednie, materialne lub niematerialne szkody spowodowane wykorzystaniem informacji, danych i materiałów z portalu TopModa.pl.
Logo, zdjęcia, materiały promocyjne i chronione znaki towarowe produktów i partnerów są w pełni własnością odpowiednich osób trzecich i TopModa.pl nie rości sobie do nich żadnych praw.

Zmiany na stronach

TopModa.pl może dokonywać zmian na stronach portalu w dowolnym czasie, w tym w niniejszych warunkach użytkowania, bez wcześniejszego powiadomienia. Zawsze zalecamy ponowne zapoznanie się z niniejszymi Warunkami użytkowania przed użyciem.

Zapisz się do naszego newslettera!

Nigdy nie przegap alertów cenowych i nowości modowych!
Góry